APIE MUS


 • MŪSŲ KLINIKA
 • ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLOGIJOS

 • APIE MUS

Jau beveik šešerius metus rūpinamės savo pacientų šypsenomis ir burnos sveikata. Pacientai - tarsi mūsų šeima, todėl kiekvienam jų gydymą atliekame sąžiningai ir kruopščiai - kaip savo šeimos nariui. Klinikos “Daira Medica” gydytojai, nuolat besitobulinantys Lietuvoje bei užsienio šalyse vykstančiuose kursuose bei konferencijose, profesionaliai ir švelniai atlieka visas odontologines procedūras. Galime Jums pasiūlyti daugelį odontologinių paslaugų: nuo funkcinio- estetinio dantų plombavimo iki dantų implantacijos operacijų bei didelės apimties viso sąkandžio reabilitacijos. Paskutiniaisiais metais ypač daug dėmesio skyrėme didinimo panaudojimui mūsų praktikoje. Atėjo laikas keistis - nuo šiol pažinkite mus kaip Mikroskopinės odontologijos kliniką. Mes tokie pat kruopštūs ir atsakingi, tik daugiau matantys ir galintys dirbti dar tiksliau - darbo rezultatai Jus džiugins dar ilgiau!

Dantų balinimas

Dantų balinimas - tai dažniausia pasaulyje atliekama kosmetinės odontologijos procedūra. Aktyvių medžiagų pagalba iš giliųjų danties emalio sluoksnių pašalinamos tamsių pigmentų sankaupos. Ar Jums gali būti atliktas dantų balinimas, tinkamai įvertins tik gydytojas odontologas arba burnos higienistė. Svarbu suprasti, kad bąla tik natūralūs dantys, todėl jei burnoje jau yra senų plombų ar protezų, jas po šios estetinės procedūros reiks keisti naujomis, pritaikytomis prie naujos šviesesnės dantų spalvos.

Funkcinis ir estetinis dantų plombavimas

Pati dažniausia dantų plombavimo priežastis yra ėduonis, rečiau - dantų traumos, nusidėvėjimas ar įgimti genetiniai dantų audinių defektai. Šiuolaikinės plombinės medžiagos leidžia ne tik patikimai, bet ir estetiškai atstatyti prarastus danties audinius. Įprastai odontologijoje naudojamos šviesos kietėjimo kompozitinės plombos: 1-2mm storio sluoksniais palaipsniui užpildoma visa ertmė, rekonstruojama natūraliai atrodanti ir funkcionuojanti danties anatomija. Plombos poliravimas suteikia jai blizgesio ir padaro paviršių ypač švelnų bei ilgaamžišką.

Vaikų dantukų gydymas

Rekomenduojama, kad pirmasis vaikučio vizitas pas odontologą būtų iš karto po jo pirmojo gimtadienio. Mažylis turės puikią galimybę susipažinti su odontologinio kabineto vaizdais, kvapais ir garsais, susidraugauti su gydytoja, o tėvai laiku gaus naudingų patarimų apie vaikų dantų priežiūros priemones ir ypatybes. Po pirmojo apsilankymo dantukų patikrinimams reikėtų atvykti kartą per pusmetį. Jei Jūsų mažylis dar nėra lankęsis pas odontologą, mūsų klinikos gydytoja padarys viską, kad vaikui apie vizitą liktų tik teigiami prisiminimai. Svarbu, kad dar prieš apsilankymą klinikoje Jūs savo mažyliui papasakotumėte apie jo laukiančią patirtį ir sveikų dantukų svarbą. Deja, bet kartais jau pačio pirmo vizito metu yra būtinos tam tikros intervencijos vaikučio burnoje: tokiu atveju gydytoja viską išsamiai paaiškins mažajam pacientui ir reikalingas procedūras atliks švelniai ir be skausmo. Mažieji pacientai mielai sugrįžta pas mūsų specialistus pakartotiniams apsilankymams, džiaugiasi spalvingomis plombomis ir patirtais įspūdžiais!

Šaknų kanalų gydymas ir pergydymas

Mūsų klinikoje šaknų kanalų gydymui ir pergydymui skiriamas ypač didelis dėmesys. Tai itin kruopštus darbas, nes tik idealiai išvalius, tinkamai suformavus ir kokybiškai užpildžius visus šaknų kanalus, galima tikėtis gydymo sėkmės. Kadangi endodontiniam gydymui būtinas ypač geras apšvietimas bei matomumas, mūsų klinikoje kanalai gydomi tik operacinio mikroskopo kontrolėje, vaizdą padidinus 12-18 kartų. Mikroskopas suteikia galimybę rasti net pačius smulkiausius kanalus, maksimaliai išvalyti šaknų kanalų sistemą, atlikti itin sudėtingas endodontines procedūras: šiuolaikiškomis medžiagomis uždaryti perforacijas, iš kanalų šalinti kietus cementus, instrumentų lūžgalius, lietus metalinius bei stiklo pluošto įklotus. Prireikus ir esant galimybei, kanalai gali būti gydomi per esamus dantų protezus, jų nenuimant.

Dantų protezavimas

Odontologijos klinikoje “Daira Medica” atliekami visi dantų protezavimo darbai: nuo pavienių vainikėlių iki pilnos sąkandžio reabilitacijos, o mūsų gydytojų tikslas - dantis atstatyti nepastebimomis ilgalaikiškomis restauracijomis. Naujausios technologijos bei medžiagos leidžia pagaminti tokius dantų vainikėlius, kurie ir atrodo, ir pacientui jaučiasi kaip jo natūralūs dantys. Dantį tenka protezuoti, kai šis būna ypač smarkiai pažeistas ėduonies, gydytas endodontiškai (t.y. sugydyti jo šaknų kanalai), o atstatymas tik plomba jau nebeįmanomas dėl labai didelio vainiko defekto. Protezavimas fiksuotais ar išimamais dantų protezais taip pat atliekamas po traumų, atstatant netektų dantų ir dantų defektus. Išskiriamos tokios dantų restauracijų rūšys: Užklotai, daliniai vainikėliai - tai minimaliai invazyvus danties protezavimo būdas. Jo metu nušlifuojami tik silpniausi danties gumburai bei dalis plonų ir silpnų danties sienelių. Taip tausojami likę sveiki audiniai ir sumažinama danties lūžio rizika. Užklotai gali būti ypač estetiški - gaminami iš bemetalės keramikos arba kompozito (plombos),- bei itin atsparūs iš matalo lydinio. Laminatės, daliniai vainikėliai - plonos keramikinės arba kompozito plokštelės ar daliniaia vainikėliai, fiksuojami ant priekinių dantų. Tai labai estetiškas ir mažai invazyvus gydymo būdas, tausojantis sveiką danties audinį, atliekamas, kai priekinai dantys būna stipriai pažeisti karieso, o keičiant senas nekokybiškas plombas nebeįmanoma pasiekti pacientui estetiškai priimtino rezultato. Laminatės bei daliniai vainikai puikiai tinka koreguojant priekinių dantų spalvą bei formą. Dantų vainikai - esant dideliems danties karioziniams pažeidimams, po endodontinio gydymo ar traumos, dantys atstatomi pilnais vainikais. Dantų vainikėliai gali būti gaminami cirkonio keramikos, bemetalės keramikos, metalo keramikos ir metalo (lieti) pagrindu. Išimami protezai - tai dalinės ar pilnos dantų plokštelės, lanko atraminiai protezai. Dalinai ar pilnai bedantės sritys atstatomos platikiniais dantukais ir dantena. Tokie protezai fiksuojasi ant likusių dantų kabliukų, specialių užraktų pagalba arba prisisiurbia prie dantenų. Tai greitas ir nebrangus prarastų dantų atstatymo būdas, deja, turintis nemažai minusų: plokštelės juda kramtant maistą, kalbant, retais atvejais galimi net skonio jutimo sutrikimai, laikinai neišvengiama artikuliacijos problemų.

Dantų implantacija

Sprendimas trūkstamus dantis atstatyti implantais - tai puiki investicija į Jūsų burnos sveikatą bei grožį! Šiais laikais dantų implantai yra pažangiausias gydymo būdas, atkuriant pilną kokybiškai funkcionuojantį sąkandį. Dantų implantais įmanoma atstatyti tiek trūkstamus pavienius dantis, tiek dantų grupes, tiek visiškai bedančius žandikaulius. Implantas - tai iš titano pagamintas varžtelis, natūralios danties šaknies pakaitalas, kuris operacijos metu įsriegiamas į žandikaulį pašalinto danties vietoje. Dantų implantų privalumai: - yra daug metodų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą vientisą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Tai labiausiai į natūralų dantį panaši dirbtinė restauracija; - nesudėtinga burnos higiena (kaip ir natūralių dantų); - dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis, nešlifuojant ir papildomai neapkraunant gretimų dantų; - tai estetiškas ir patogus sprendimas: implantai ir prie jų tvirtinami nauji dantys (karūnėlė ar tiltas) yra pažangi alternatyva nestabiliems, sudėtingai prižiūrimiems ir neilgaamžiams nuimamiems dantų protezams. Suaugę su kaulu implantai atstoja natūralių dantų šaknis ir sudaro labai tvirtą ir stabilią atramą prie jo pritvirtintiems naujiems dantims, su kuriais žmonės jaučiasi ir atrodo kaip su savo tikraisiais dantimis; - implantai apsaugo nuo žandikaulio kaulo nykimo, veido profilio pokyčių; - įrodyta, kad tai ypač ilgalaikis gydymo būdas - gerai prižiūrimi implantai gali tarnauti ir visą gyvenimą.

Chirurginės procedūros

 • OPERACINIS MIKROSKOPAS - CARL ZEISS OMPI PICO
 • SKAITMENINĖS DANTŲ RENTGENO NUOTRAUKOS - VATECH
 • ULTRAGARSINIS SKALERIS - EMS PIESON MASTER 100
 • SODAPŪTĖ - EMS AIR-FLOW®
 • ELEKTRONINIS ŠAKNIES VIRŠŪNĖS MATUOKLIS - MORITA ROOT ZX II
 • SKAITMENINĖ FOTOGRAFIJA
 • ŽANDIKAULIŲ PADĖTIES REGISTRAVIMO LANKAI - KAVO IR artex®
 • STERILIZATORIUS - EURONDA E9

OPERACINIS MIKROSKOPAS - CARL ZEISS OMPI PICO

Tai aukščiausios kokybės mikroskopas, pritaikytas naudojimui odontologijos kabinetuose. Mūsų klinikoje endodontinis gydymas ir pergydymas visada atliekamas tik mikroskopo kontrolėje: vaizdo padidinimas iki 19 kartų suteikia galimybę gydyti pačius sudėtingiausius atvejus. Ne tik dėl didinimo, bet ir dėl ypač gero apšvietimo operacinis mikroskopas įgalina pastebėti dantų skilimus ar įtrūkimus, lokalizuoti ypač siaurus kanalus, rasti kanalų išsišakojimus, plombuoti esamas perforacijas ar šaknis nesusiformavusiomis viršūnėmis, pašalinti iš kanalų kietus cementus bei instrumentų lūžgalius. Jau įrodyta, kad šaknų kanalų gydymas mikroskopo kontrolėje yra žymiai kokybiškesnis, o sėkmė - ilgalaikiškesnė.


SKAITMENINĖS DANTŲ RENTGENO NUOTRAUKOS - VATECH

Mes rūpinamės savo pacientų saugumu, todėl rentgeno nuotraukas atliekame rentgenoviziografo pagalba: specialus daviklis rentgeno spinduliuotę verčia į skaitmeninį vaizdą monitoriuje. Dėl ypač didelio daviklio jautrumo rentgeno spindulių dozė, reikalinga vienai skaitmeninei nuotraukai atlikti, yra bent dešimt kartų mažesnė, lyginant su įprastine rentgenograma. Be to, vaizdas iš karto matomas monitoriuje, o kompiuterinės programos dėka gali būti įvairiai apdorojamas (didinamas, ryškinamas, matuojamas) - taip taupomas ne tik paciento, bet ir gydytojo laikas, palengvinama tiksli diagnostika.

ULTRAGARSINIS SKALERIS - EMS PIESON MASTER 100

Šiuolaikiškas šveicariškas ultragarsinis skaleris EMS naudojamas ne tik profesionaliai burnos higienai, tačiau ir kitoms gydymo procedūroms - šaknų kanalų pergydymui, dantų paruošimui protezavimo metu. Viršdanteninių ir podanteninių akmenų šalinimas šio prietaiso pagalba tapo žymiai malonesnis, nes skaleris dirba daug tyliau, o jo sukeliami antgaliuko judesiai labai mažos amplitudės, tikslūs, o ne chaotiški. Tai lemia daug mažesnę danties paviršiaus abraziją bei tik nežymų dantų jautrumą po profesionalios burnos higienos.

SODAPŪTĖ - EMS AIR-FLOW®

AIR-FLOW® veikimo metodas pagrįstas suspausto oro, vandens bei smulkių dalelių srove, nukreipta tiesiai į danties paviršių. Tokiu būdu nuo dantų efektyviai ir be skausmo pašalinamas minkštasis apnašas, smulkūs konkrementai bei pigmentinės dėmės. Yra nustatyta, kad 1mg dantų apnašo randama daugiau nei 200 milijonų mikroorganizmų. Jei tokioms bakterijoms sudaromos palankios sąlygos, jos sparčiai dauginasi ir suformuoja bioplėvelę - storą mikroorganizmų sluoksnį, ypač atsparų medikamentų poveikiui bei kūno imuniniam atsakui. Nesuardyta bioplėvelė lemia sparčią periodontito bei periimplantito eigą. AIR-FLOW® sistemos dėka bioplėvelė suardoma net iki 5mm gyliu po dantenomis. Taigi, sodapūtė leidžia išlaikyti Jūsų šypseną ne tik baltą, bet ir sveiką. Ir be jokio skausmo!

ELEKTRONINIS ŠAKNIES VIRŠŪNĖS MATUOKLIS - MORITA ROOT ZX II

Norint, kad endodontinis gydymas būtų sėkmingas, šaknies kanalą reikia apruošti mechaniškai bei chemiškai per visą jo ilgį. Ypač tiksliai šaknies kanalo ilgį leidžia nustatyti elektroninis šaknies viršūnės matuoklis (apeksolokatorius). Mažas metalinis kabliukas yra dedamas ant paciento lūpos, o antruoju prietaiso elektrodu liečiamasi prie šaknų kanalo gydymui naudojamo metalinio instrumento. Kai tik instrumentas pasiekia pačią šaknies viršūnę ir paliečia kaulinį audinį, apeksolokatorius ima skleisti garsinį signalą. Derinant elektroninio šaknies viršūnės matuoklio parodymus su rentgeno vaizdais, galima labai tiksliai nustatyti šaknies kanalo ilgį.

SKAITMENINĖ FOTOGRAFIJA

Skaitmeninių technologijų laikais itin svarbią vietą odontologijoje užima fotografija. Pacientai fotografuojami prieš gydymą, jo metu bei pačioje pabaigoje, galutinių rezultatų vertinimui. Be to, skaitmeninė fotografija leidžia lengviau ir tiksliau nustatyti restauruojamų dantų spalvas, padeda sklandžiau bendradarbiauti su dantų technologais, ypač protezuojant dantis burnos estetinėje zonoje.

ŽANDIKAULIŲ PADĖTIES REGISTRAVIMO LANKAI - KAVO IR artex®

Veido lanko dėka įmanomas žymiai tikslesnis dantų protezavimas: jo pagalba registruojama paciento žandikaulių padėtis, kuri dantų technologų laboratorijoje fiksuojama artikuliatoriuje - prietaise, imituojančiame apatinio žandikaulio judesius. Tokiu būdu galima suformuoti ir išmodeliuoti individualų, itin estetišką ir funkcionalų protezą - vainikėlį, laminantę ar užklotą.

STERILIZATORIUS - EURONDA E9

Medicininėse įstaigose ypač svarbu užkirsti kelią infekcijų plitimui: kiekvienas apsilankantis pacientas, kiekvienas darbuotojas privalo jaustis apsaugotas nuo rizikos užsikrėsti tokiomis pavojingomis ligomis, kaip ŽIV, hepatito B ir C virusai ar tuberkuliozė. Mūsų klinikoje ypač rūpinamasi kokybiška instrumentų dezinfekcija bei sterilizacija, paviršių apruošimu bei patalpų švara. Visi instrumentai sterilizuojami autoklave “Euronda E9”, o sterilizacijos kokybė kiekvieną kartą tikrinama dviejų rūšių indikatoriais, atitinkančiais griežtus Higienos Centro reikalavimus. Visa informacija apie klinikoje vykdomus sterilizacijos procesus atsakingai registruojama ir saugoma. Kiekvieno Jūsų apsilankymo metu naudojamos apsauginės medžiagos (servetėlės, rentgeno daviklio plastikiniai maišeliai), siurbliai, švirkštų adatos, pirštinės yra vienkartinės, o instrumentų dezinfekcija, kabineto įrangos bei paviršių valymas atliekamas tik su šiuolaikiškomis medžiagos. Todėl nepykite, jei gydytojas keletą minučių vėluoja Jus priimti į savo kėdę: greičiausiai kabinete vis dar vyksta paviršių dezinfekcija, kad Jūs galėtumėte jaustis saugus!..

Mikroskopinės odontologijos klinika

Kalvarijų g. 135, Vilnius

8 5 2765601 /

8 688 39000

I-V 8:00 – 20:00

Reklama internete reklama Jūsų verslui | Admix.lt