5 mitai apie dantų implantaciją

5 mitai apie dantų implantaciją

Dantų implantacija – pažangus ir patikimas būdas atkurti prarastą šypseną. Dantis implantų pagalba atkūrę pacientai ilgus metus džiaugiasi funkcionaliais dantimis ir estetiška šypsena. Nors šį metodą drąsiai galime vadinti vienu svarbiausiu odontologijos laimėjimu, deja, ne kiekvienas išdrįsta rinktis implantaciją dėl vyraujančių mitų. Kokie jie?

1 mitas. Implantacija –  ilga, sudėtinga ir skausminga procedūra.

Dantų implantacija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti sudėtinga ar skausminga. Iš tiesų, šiuolaikinė odontologija stipriai pažengusi, tad baimintis procedūros nėra pagrindo. Dantų implantas įsriegiamas greitai ir neskausmingai – vos per 20–30 minučių vietinėje nejautroje. Be to, labai jautriems pacientams gali būti taikoma sedacija. Tai yra medikamentų sukelta pusiau mieguista būsena, kai implantacija atliekama prižiūrint anesteziologui. Pacientas nejaučia jokio skausmo ar nerimo procedūros metu, o pabudęs jau džiaugiasi nauja, nepriekaištinga šypsena.

2 mitas. Dantų implantai reikalauja papildomos priežiūros.

Ant implantų pritvirtintos dantų karūnėlės išvaizda ir funkcija atstoja natūralius dantis. Jų priežiūra – taipogi lygiai tokia pati kaip natūralių dantų: valymas du kartus per dieną šepetėliu ir dantų siūlu, reguliarūs apsilankymai pas odontologą bei burnos higienistą.

3 mitas. Dantų implantai sunkiai prigyja

Straumann dantų implantai pasižymi ypatingai aukštais prigijimo rodikliais – net 99 %. Puikius rezultatus padeda pasiekti speciali implantų gaminimo technologija, implantų lydinys Roxolid ir unikalus implantų paviršius SLActive. Šios unikalios savybės greitina gijimo procesą ir kaulo formavimąsi, pagerina kaulinio audinio aprūpinimą krauju ir mažina uždegimą.

4 mitas. Implantacija – trumpalaikis sprendimas.

Implantacija – ne vienintelis dantų atkūrimo būdas, tačiau bene vienintelis, kuris tarnaus visą gyvenimą ir apsaugos nuo neigiamų dantų netekimo pasekmių. Straumann dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija, tad pacientai gali būti užtikrinti kokybiškų rezultatų ilgaamžiškumu.

5 mitas. Dantų implantacija pažeidžia sveikus dantis.

Pasirinkus dantų implantus, nereikia šlifuoti sveikų dantų. Vadinasi, tai yra saugus sprendimas, pakeičiantis prarastus dantis, nepadarant jokios žalos šalia esantiems natūraliems dantims.

 

Straumann dantų implantai – galimybė džiaugtis atkurta šypsena visą gyvenimą!

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00