Dantų laminatės

Nuskilę, nudilę, nutrupėję ar kitaip pažeisti dantys – daugelio žmonių problema. Pakoreguoti dantų spalvą, formą ar išsidėstymą dantų lanke galima dantų laminačių pagalba. Tai yra vos 0,3-0,5 mm plokštelės, pagamintos iš keramikos. Daugiasluoksnės šviesai laidžios plokštelės visam laikui fiksuojamos ant dantų paviršiaus, taip sutvirtinant dantis ir paslepiant net didelius estetinius trūkumus. Laminatės –  puikus būdas ilgam patobulinti Jūsų šypseną.

Saugumas

Procedūra yra visiškai saugi ir tausojanti natūralius dantų audinius, dantys šlifuojami minimaliai, todėl jautrumas ar kitoks neigiamas poveikis pasireiškia itin retai. 

Tarnavimo laikas

Laikui bėgant laminatės nekeičia spalvos, nepatamsėja, todėl mažiausiai 10-15 metų puikiai tarnauja ir atrodo lygiai taip pat, kaip ir pirmąją dieną po procedūros. 

Rezultatai

Laminatės yra laidžios šviesai, glotnaus paviršiaus, todėl atitinka aukščiausius estetikos standartus ir sukuria labai natūralų, tobulai atrodančių dantų vaizdą.

Priežiūra

Laminatėmis protezuotų dantų priežiūra yra įprasta. Siekiant ilgalaikio rezultato, svarbu kruopščiai prižiūrėti dantis, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną ir nepraleisti profilaktinių apsilankymų pas odontologą. Dantimis griežiantiems pacientams visada rekomenduojama apsauginė kapa nakčiai.

Procedūros eiga

Konsultacija

Apžiūros metu įvertinamas paciento dantų pažeidimų laipsnis, koreguojamų dantų skaičius, išsiaiškinami paciento lūkesčiai. Gydytojas atlieka šypsenos planavimą: modeliuojama būsimų laminačių forma, parenkamas tinkamiausias atspalvis.

Paruošiamieji darbai

Prieš tvirtinant dantų laminates, dantys šiek tiek šlifuojami. Procedūra yra nekenksminga, nes dantų paviršius šlifuojamas tik iki 0,5 mm, kad būtų išsaugoti sveiki dantų audiniai. Pacientas  skausmo nejaučia, nes procedūra atliekama vietinėje nejautroje.

Laminačių gamyba

Nušlifavus dantis, nuimamas dantų atspaudas, kuriuo remdamasis dantų technikas pagamina individualias restauracijas.

Laminačių tvirtinimas

Laminatės tvirtai pricementuojamos priekinių dantų srityje. Operatyviai, saugiai ir kokybiškai koreguojami pastebimus defektus turintys dantys, atkuriamos trūkstamos danties dalys ir pacientas gali džiaugtis estetiška šypsena. Visi darbai trunka maždaug 2-4 savaites. 

MOK klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!

Rekomenduojami specialistai

Marek Maliuk

Gyd. odontologas, implantologas

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00