Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas skirtas atkurti aptrupėjusius, nuskilusius ar nudilusius dantis, kai pažeidimai nėra pernelyg dideli. MOK klinikoje naudojamos sertifikuotos plombinės medžiagos ir taikomos pažangios estetinio plombavimo metodikos, kurios padeda natūraliai atkurti pageidaujamą dantų formą, skaidrumą ir spalvą. Plombuojant atkartojamos anatominės dantų struktūros, atstatomas funkcionalumas, sukuriama daili šypsena.

Procedūros eiga

Konsultacija

Jeigu Jūsų netenkina estetinė dantų būklė, t.y. spalva, forma ar padėtis, pasitarkite su odontologu dėl estetinio plombavimo galimybės. Gydytojas įvertins dantų pažeidimus ir informuos, ar estetinis plombavimas Jūsų atveju yra tinkamas. Tuomet atliekamas tikslus planavimas, nustatomas koreguojamų dantų skaičius ir pradedami paruošiamieji darbai. 

Pasiruošimas

Pirmiausia, turi būti atliekama profesionali burnos higiena, plombuojami sugedę dantys.

Estetinis plombavimas

Tvirtos ir estetiškos plombavimo medžiagos preciziškai sluoksniuojamos ant dantų paviršiaus, kol sukuriamas idealus vaizdas. Priklausomai nuo situacijos, galima plombuoti visą dantį arba tik jo dalį. Vieno danties plombavimas trunka apie 1 val.

Priežiūra

Estetiškai plombuoti dantys ilgainiui praranda natūralų blizgesį, todėl būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinamos apnašos, dantų paviršius nupoliruojamas ir dantys vėl atgauna blizgesį, gyvybingumą.

MOK klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!

Rekomenduojami specialistai

Rasa Daukantienė

Gyd. odontologė

Marek Maliuk

Gyd. odontologas, implantologas

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00